Skoči na glavno vsebino

PODPORA STROKOVNIM DELAVCEM V IZOBRAŽEVANJU IN ZAPOSLOVANJU NA PODROČJU AVTIZMA

Projektna ekipa aktivno sodeluje pri mednarodnem projektu VIS A VIS Podpora strokovnim delavcem v izobraževanju in zaposlovanju na področju avtizma. Za nami je prvo obdobje izvajanje, ki je trajalo od junija do novembra 2022. Bili smo nosilec delovnega sklopa Pregled stanja potreb zaposlenih v vzgoji in izobraževanju po dodatnih znanjih in izmenjava praks, ki je obsegal:

  • Pripravo spletnih vprašalnikov za pridobitev informacij o stanju potreb zaposlenih v VIZ po dodatnih znanjih za uspešno poučevanje oseb z avtizmom;
  • Pridobivanje informacij;
  • Analizo in evalvacijo pridobljenih podatkov o potrebah zaposlenih v VIZ;
  • Študijski obisk: izmenjavo dobrih praks in izkušenj s partnerji iz Kraljevine Norveške, usposabljanje za multiplikatorje za širjenje modela in praks v formalno in neformalno izobraževanje na področju avtizma;
  • Usposabljanje za multiplikatorje na daljavo. 

Spremljate rezultate in dogodke v sklopu projekta na uradni spletni strani: https://visavis.si/.
Projektna ekipa VIS A VIS OŠ Kozara Nova Gorica

PODPORA STROKOVNIM DELAVCEM V IZOBRAŽEVANJU IN ZAPOSLOVANJU NA PODROČJU AVTIZMA

Related Images:

Dostopnost