Skoči na glavno vsebino

Dan slovenskega športa

Veveričke smo v tednu od 25.9. do 28.9. z raznolikimi dejavnosti obeležile Dan slovenskega športa. Raziskovali smo športne aktivnosti in pripomočke ter se športno udejstvovali. Otroci so se sprostili ob sprostitveni masaži, izvajali gibalne vaje, se igrali športni bingo, razvrščali žoge po barvi in velikosti, razgibavali prstke z lepljenjem nalepk po grafomotoričnih vajah ter barvali risbe različnih športov. Izdelali smo loparje za tenis ter medalje za Veveričje športne igre.  Na igrišču za mali nogomet na Ulici Gradnikove brigade smo igrali tenis z baloni in loparji iz papirnatih krožnikov, se pomirili v športnih igrah in žogarskih dvobojih. Šteli smo žoge, se igrali športnega detektiva in na obisk povabili Ginga, ki nas je učil telovaditi z našimi jezički.

Related Images:

Dostopnost