Skoči na glavno vsebino

Tačke na obisku

Nekega deževnega dopoldneva sta se nam pri pouku pridružili Damijana in psička Alfa iz društva Tačke pomagačke. Alfa si je želela postati učiteljica za en dan, mi pa smo bili nad idejo navdušeni. Po uvodnem pozdravu in jutranjem krogu smo najprej ponovili barve. Ko smo jih pravilno poimenovali, je Alfa zalajala, kar je pomenilo – “bravo”! Nato pa nam je v rdeč koš prinašala žogice, ki smo jih morali prešteti. Vsako žogico posebej smo vzeli iz koša in poleg preštevali, Alfa pa je pozorno poslušala in preverjala, kako nam gre. Ugotovili smo, da že kar veliko vemo, a da nam manjka še nekaj vaje, da bomo pravi mojstri. Alfa je predlagala, da se kmalu spet srečamo in se še kaj novega naučimo – če je možno, kaj v povezavi z žogicami ali briketi. 🙂

Related Images:

Dostopnost