Skoči na glavno vsebino

Bazar rabljenih oblačil in igrač

Točno sredi novembra, se je na šoli odvil bazar rabljenih oblačil in igrač. Lahko rečemo, da že kar tradicionalno. Ohranjena oblačila in igrače je prispeval prav vsak, od učencev, staršev, do zaposlenih. Učenci posebnega programa, predvsem tisti starejši, so poprijeli za delo, oblačila in igrače presortirali, oprali, zložili ter jih uredili, da so bili primerni za prodajo.

Po zgledu lanskoletne uspešne prodaje, smo tudi letos bazar pripravili v 1.nadstropju šole. Časovna razporeditev razredov in oddelkov je pripomogla, da ni bilo gneče, ki jo pri nakupovanju, ne maramo preveč ! 🙂

Prodaja je bila več kot uspešna. Priporočen znesek na kos oblačila/igrače je bil do 1evra. Vsak je našel nekaj zase, celo učiteljice smo bile zadovoljne z nakupom.

Zaslužek bo namenjen šolskemu šparovčku.

Vsem pa najlepša hvala za sodelovanje in prispevek!

Related Images:

Dostopnost