Skoči na glavno vsebino

Vrtčevska čajanka

V ponedeljek, 4.12.2023, smo v vrtcu organizirali čajanko in glasbeno delavnico, na kateri so  se družili  uporabniki VDC Nova Gorica (enota Solkan), otroci iz Vrtca pri Osnovni šoli Kozara Nova Gorica ter otroci iz Vrtca Nova Gorica. Veveričke so uporabnike VDC-ja povabile na klepet in instrumentalni koncert. Nato smo skupaj izdelali hišice, ki jih bomo obesili na vrtčevsko smreko ter se pridružili drugim otrokom iz vrtca pri prepevanju jesensko-zimskih pesmi. Po končanem petju smo uporabnike povabili na čaj, ki so ga pripravili otroci iz oddelka Ježki (Vrtec Nova Gorica) in piškote, ki so jih skupaj z našo delovno terapevtko Ano Olivo spekli otroci iz oddelka Veveričke (Vrtec pri OŠ Kozara Nova Gorica). Imeli smo se zelo lepo, medsebojno smo se povezali ter dogovorili še za nadaljnje sodelovanje.

Related Images:

Dostopnost