Skoči na glavno vsebino

Zaključna konferenca projekta VIS A VIS

V ponedeljek, 15. 4. 2024, so članice projekte ekipe VIS A VIS sodelovale na zaključni konferenci projekta v Ljubljani. Projektni partnerji so na dogodku povabljenim odločevalcem in strokovnjakom ter zainteresiranim predstavili dosežke projekta, ki se s koncem meseca zaključuje.

Irena Marinič je predstavila vlogo Osnovne šole Kozara Nova Gorica kot projektnega partnerja in ključne dosežke iz delovnega sklopa Pregled stanja potreb zaposlenih v VI po dodatnih znanjih in izmenjava praks.

V drugem delu je predstavila še novo izdan priročnik z naslovom Priročnik za delo z osebami z avtizmom: od predšolske vzgoje do zaposlitve. Pri pisanju in oblikovanju priročnika so aktivno sodelovale vse tri strokovne sodelavke na projektu, Irena Marinič, Erika Perić in Lara Valentinčič. Udeleženci zaključne konference so prejeli brezplačen izvod tiskanega priročnika, ostali pa lahko dostopate do spletne verzije.

Related Images:

Dostopnost